به گزارش خبرگزاری برنا، یوسف شاه حسینی در جلسه آموزشی و توجیهی اعضای شعب اخذ رای شهرستان صحنه که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد افزود: باید هر چه بیشتر زمینه ها و بسترهای لازم را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو فراهم کنیم زیرا این مهم تضمین کننده اهداف انقلاب اسلامی است و خوشبختانه طی چند مدت گذشته  مدیریت ارشد استان نهایت اهتمام خود را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم بکار گرفته است.

وی بیان داشت: همه باید تلاش کنند تا انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم برگزار شود و ما همچون انتخابات گذشته تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و با آرامش بکار گرفته ایم.

شاه حسینی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات در ایران اسلامی اظهار داشت: حضور و مشارکت بالا مردم در انتخابات نشان از شعور سیاسی مردم ایران دارد و این حضور مردم در منطقه بی نظیر است.

وی بیان داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی زمینه های حضور و تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان فراهم شد و مردم موفق شدند با شرکت در انتخابات افراد مورد نظر خود  را برای پست های مختلف انتخاب نمایند.

رئیس ستاد انتخابات استان با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات انتخاباتی و اجتناب از نظرات شخصی و یا جناحی در روند انتخابات از سوی مجریان انتخابات گفت: همه باید تلاش کنند تا اجرای صحیح قانون و پرهیز از بد اخلاقی ها در اولویت کاری تمامی هواداران نامزدهای انتخاباتی قرار گیرد.