به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سردار حسین معروفی، در دیدار با مجمع نمایندگان استان کرمان اظهار داشت: در مجلس یازدهم باید انسجام محسوسی به وجود آید که برخی‌ها به دنبال این بودند که مجلس یازدهم را ضعیف نشان دهند که تاکنون اعضای مجلس شورای اسلامی هوشمندانه رفتار کرده اند.

او با تاکید برآنکه فرهنگ انسجام باید زمزمه مجلس یازدهم باشد، افزود: فلسفه مجمع، یک صدا بودن است، باید در سیاست‌گذاری‌هایمان راهبردی ببینیم منافع منطقه‌ای در نظر گرفته شود و نقطه‌ای عمل کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خط قرمز‌های دارد، اما اینکه چه کسی به چه کسی رای داده به ما ربطی ندارد، اظهار داشت: سپاه، سپاه انقلاب اسلامی است، سپاه اصول‌گرا یا اصلاح طلب نیست بلکه سپاه به دنبال انسجام بوده و نگاه سپاه، نگاه با ما و بر ما نیست.

سردارمعروفی با تاکید بر اینکه یکی از خط قرمز‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مردم می‌باشند بیان داشت: ما آتش به اختیار هستیم و همواره در خدمت مردم خواهیم بود و برای خدمت به مردم نیز از کسی اجازه نمی‌گیریم.

اوگفت: به هیچ عنوان نگاهی قومی و مذهبی در خدمت به مردم در سپاه وجود ندارد و برای ما اصلا مهم نیست که مردم به چه کسی رای داده‌اند و در بحران برای ما فرقی ندارد که چه کسانی دچار بحران شده‌اند؛ برای ما خود مردم مهم هستند و در مواقع بحرانی صرفا به فکر امدادرسانی به مردم هستیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اقدام اخیر سپاه در خرید پیاز کشاورزان جنوب استان کرمان بیان کرد: باید دست دلال را قطع کرد، و این اقدام سپاه برای خرید محصولات پیاز کشاورزان جنوب استان کرمان نیز برای حذف دلالی‌ها بوده که امیدواریم در سال‌های آینده با برنامه ریزی مناسب دیگر شاهد چنین وضعیتی برای کشاورزان جنوب استان کرمان در فصل برداشت محصولات آن‌ها نباشیم.

سردار معروفی با اشاره به اقدامات سپاه ثارالله استان کرمان در سیل ابتدای امسال در جنوب و شرق استان و همچنین شهرستان کرمان اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد سپاه ثارالله استان عملیات تکمیل سیل بند جیرفت تا پشت جازموریان را ادامه دهد که امیدواریم با تکمیل این سیل بند دیگر شاهد وقوع سیلاب در این منطقه نباشیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان خطاب به نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده به هیچ نماینده‌ای در رابطه با هیچ شخص خاصی زنگ نخواهم زد و اگر تماسی با شما داشته باشم صرفا برای منافع مردم، نظام و مکتب حاج قاسم سلیمانی خواهد بود.

سردار معروفی با اشاره به ثبت ملی اردوی راهیان نور شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: باید مکتب حاج قاسم سلیمانی را به مدارس و دانشگاه‌ها برده و این مکتب را از طریق مدرسه و دانشگاه وارد خانواده‌ها و جامعه کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تشریح جزییات برنامه‌های اردوی راهیان نور شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: در این طرح، مجموعه بیت‌الزهرا (س) را به محل روایت‌گری تبدیل کرده ضمن آنکه موزه دفاع مقدس که توسط شهید حاج قاسم سلیمانی راه اندازی شده در این برنامه‌های اردویی قرار گرفته است ضمن آنکه مجوز لازم برای راه‌اندازی موزه شهید سلیمانی در کرمان را نیز اخذ کردیم و بنا داریم زندگی ۲۱ ساله حاج قاسم را در این موزه به نمایش بگذاریم.

او با اشاره به ظرفیت‌های نمایندگان استان، در ادامه خطاب به نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه راهبردی برای ساری و جاری کردن مکتب حاج قاسم به ما کمک کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: