معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان:

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سید محمد حبیب اللهی در جلسه ستاد پروژه مهر با اشاره به تعداد فرهنگیان متقاضی احراز پست مدیریت مدرسه اظهار داشت: از بین متقاضیان 297 ذخیره هستند و 502 نفر هم امتیاز لازم را کسب نکرده اند.

وی گفت: آخرین بازنگری ها درخصوص کروکی ها برای ثبت نام دانش آموزان در مدارس انجام شده است، 4 میلیارد تومان تجهیزات برای مدارس به ویژه هنرستان ها از سوی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تامین شده است که به زودی توزیع می شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان افزود: 98.7 درصد دانش آموزان ثبت سفارش کتاب را در سامانه مربوط انجام داده اند و برای 11700 دانش آموز هنوز ثبت سفارش کتاب انجام نشده است و استان از این حیث رتبه نهم کشور را دارد.

حبیب اللهی با بیان این که توجیه کامل دستورالعمل پروژه مهر در جلسه اخیر مدیران و روسای آموزش و پرورش استان کرمان انجام شده است، افزود: با توجه به شرایط پیش رو در اثر شیوع بیماری کویید 19 و نامشخص بودن وضعیت بازگشایی مدارس در دبیرخانه به این نتیجه رسیدیم که 2 کارگروه آموزش و پرورش مجازی و بهداشت و سلامت را به 5 کارگروه قبلی اضافه کنیم که ابتکار استان است.

وی با اشاره به اهمیت آموزش مطلوب دانش آموزان خاطرنشان کرد: 1250 عنوان درسی و مهارت در حوزه آموزش متوسطه داریم که تلاش شده شاهد اجرای مطلوب پروژه مهر برای تحقق اهداف آموزش و پرورش باشیم.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: با توجه به اهمیت بحث نظارت و ارزیابی دو مرحله بازدید از 15 تیر تا 31 تیر و مرحله دوم از 15 مرداد تا 31 شهریور از روند اجرای پروژه مهر در شهرستان ها و مناطق پیش بینی شده است.

حبیب اللهی تصریح کرد: فرم های ارزیابی و نظارت با توجه به شرایط کرونا تنظیم می شود و برنامه ریزی کارگروه ها این گونه است که شرایط استان در بیماری کرونا در فعالیت ها لحاظ شود.

وی همچنین گفت: تهیه اقلام بهداشتی  برای مدارس را برای سال تحصیلی آینده در دستور کار داریم و آموزش نیروی انسانی به ویژه در حوزه تولید یا ارائه محتوای الکترونیکی را باید زودتر از هر سال شروع کنیم.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: