به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمدرضا پورابراهیمی در جریان بازدید از خطوط ریلی بخش یزدان آباد زرند که با همراهی داودی معاون فنی و امور زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی و ارجونی مدیرکل راه آهن استان کرمان صورت گرفت، اظهار داشت: با انجام عملیات عمرانی بازسازی خطوط ریلی از سوی راه آهن جمهوری اسلامی، کار بازسازی و ترمیم ۴۵ کیلومتر از خطوط اصلی راه آهن شمال استان کرمان واقع در محدوده بخش یزدان آباد تا بهمن ماه سال جاری انجام می‌شود.

نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ضمن ارزشمند دانستن اقدامات راه آهن در استان کرمان؛ تصریح کرد: طی جلسات و بازدید‌هایی که انجام شده مقرر شد تا بهمن ماه سال جاری یک قطعه به طول ۸ کیلومتر حدفاصل ایستگاه مانی تا سیریز و یک قطعه به طول ۳۷ کیلومتر حد فاصل ایستگاه سیریز تا گل زرد در بخش یزدان آباد بازسازی و ترمیم شود.

او گفت: پروژه بازسازی کامل خطوط ریلی از ایستگاه بافق تا شهر کرمان در دستور کار قرار دارد و امیدواریم این امر بصورت مستمر ادامه و پایان یابد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین از پیشرفت ۱۳ درصدی دو قطعه خط راه آهن کرمان، بردسیر، سیرجان خبر داد و افزود: دو قطعه دیگر این خط طبق برنامه زمان بندی خود در حال انجام است.

پور ابراهیمی با اشاره به هماهنگی بین دولت، سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان مجلس گفت: امیدواریم بتوانیم مطالبات مردمی که در زمینه خطوط ریلی وجود دارد را جامه عمل بپوشانیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: