به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در دیدار با دکتر محمدجواد فدائی استاندار کرمان به مناسبت هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی تمام عیاری برای کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی شهیدان رجایی و باهنر را نماد خدمت، مردمداری، دلسوزی، فداکاری، عشقی قلبی به ولایت و به معنی دقیق کلمه انقلابی دانست و افزود: نامگذاری ایام شهادت این شهیدان به عنوان هفته دولت اقدامی پسندیده و الهام بخش است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران در عمر 41 ساله خود توانسته به واسطه مجاهدت طیف عظیمی از کارگزاران خدوم و پاک دست و انقلابی دستاوردهای بزرگی را در حوزه‌های زیرساختی و پیشرفت و آبادانی به دست آورد.

وی با بیان اینکه امروز هم نظام جمهوری اسلامی توانسته با وجود تحریم‌های کمرشکن، جنگ تمام عیار اقتصادی و مشکلات فراوانی معیشتی و اقتصادی نیازهای اساسی کشور را تامین کند افزود: نظام جمهوری اسلامی توانسته در مسیر خودکفایی و استقلال گام‌های بزرگی را بردارد.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه کشور در شرایط خطیر و مهمی قرار دارد گفت: به مدد الهی بدنه مدیریتی استان کرمان با انگیزه‌ای بالا به خدمتگزاری خود ادامه می‌دهند و با توجه به اینکه در پایان دولت هستیم اما از روحیه و انگیزه مدیران دولت چیزی کم نشده است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه طرح‌های دولت تا پایان سال به نتیجه برسد افزود: از لحظه به لحظه دوران مسئولیت خود برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و گره‌گشایی از مشکلات مردم استفاده کنید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: