به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ در فراخوان دبیرخانه‌ی سالانه‌ی خوشنویسی استان کرمان، با اشاره به ترویج هنر خوشنویسی و نمایش آثار هنرمندان خوشنویس استان کرمان به عنوان اهداف برگزاری ششمین سالانه‌ی خوشنویسی کرمان، آمده است: «هنرمندان خوشنویس فوق‌ممتاز و اساتید می‌توانند یک تا پنج اثر جدید در اندازه‌های کمترین 35*50 و بیشترین 100*70 را در قالب‌های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و نقاشی‌خط به صورت قاب گرفته و پاسپارتو شده به دبیرخانه‌ی سالانه‌ واقع در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان تحویل دهند».

بر اساس این فراخوان، آخرین مهلت ارسال آثار، ۱۵مهرماه و زمان گشایش نمایشگاه ۲۴ مهر‌ماه است.

آثار در بخش نستعلیق و شکسته پس از کارشناسی توسط اساتید جمال‌الدین مودب، محمد میرزایی، ابوالوفا حسینی، عبدالله فکری و مهدی ابراهیمی و در بخش ثلث، نسخ و نقاشی‌خط پس از کارشناسی توسط اساتید علی‌اکبر اصفهانی، مجید مهدیزاده، علی رشیدی و محسن شیخ‌بهایی، انتخاب و به مدت ۳۰  روز به نمایش درخواهند آمد . همچنین پنج اثر برگزیده‌ی نمایشگاه انتخاب و مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

در پایان این فراخوان آمده است، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 034.32221882 و همراه 09133416268 محمدرضا مومنی، مسؤل انجمن خوشنویسان کرمان تماس بگیرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: