به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ ناصر صباحی در جلسه تحلیل و بررسی آخرین وضعیت معلمان در صندوق ذخیره با بیان این که برنامه ریزی برای پوشش حداکثری فرهنگیان در صندوق ذخیره در دستور کار است، اظهار داشت: طبق قانون، فرهنگیانی که عضویت صندوق را پذیرفته اند بین یک تا پنج درصد از حقوقشان کسر می شود و دولت موظف است به همان میزان به حساب صندوق واریز کند.

وی به تعامل و هم اندیشی در خصوص تامین مسکن فرهنگیان تاکید کرد و افزود: اتمام و تکمیل ساخت املاک و پروژه های ناتمام باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان کرمان گفت: آگاهی بخشی در خصوص خدمات صندوق ذخیره فرهنگیان و افزایش سود، سبب بازگشت اعتماد عمومی فرهنگیان به صندوق ذخیره می شود.

صباحی ضمن قدردانی از 29 شهرستان و منطقه ای که در راستای افزایش عضویت در صندوق همکاری داشته اند، گفت: برنامه ریزی شده هولدینگ های صندوق، وارد بورس و بازار سرمایه شوند و سود آن به حساب اعضا واریز شود.

وی اظهار داشت: تبلیغات در فضای مجازی از طرق مختلف از جمله تبلیغات تصویری و...همین طور استفاده از بستر شبکه شاد و ارتباط زنده با همکاران می تواند در تحقق پوشش حداکثری فرهنگیان موثر باشد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: