به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در آیین کلنگ زنی این مدرسه خیر ساز گفت: با توجه به نقش مدرسه در آگاهی بخشی به افراد جامعه، مدرسه سازی مهمترین و با ارزش ترین کار خیر است.

محمد ضیا الدینی با اشاره به رشد چشمگیر مشارکت خیرین در امر مدرسه سازی در استان کرمان بیان کرد: با اجرای طرح ملی آجر به آجر تمامی افراد جامعه به هر اندازه کمک می توانند در مدرسه سازی مشارکت نمایند.

وی خاطر نشان کرد: این مدرسه سه کلاسه به همت موسسه خیریه باران مهربانی و موکب ۴۴۰ اربعین به یاد شهدای دشتخاک از توابع شهرستان زرند با مشارکت نوسازی مدارس احداث خواهد شد.

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مدر سه کلاسه الغدیر  با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با زیر بنای ۱۹۶ متر مربع در زمینی به مساحت دو هزار و ۲۰۰ هزار متر مربع به همت موسسه خیریه باران مهربانی و موکب ۴۴۰اربعین احداث می شود.

برپایه این گزارش: طی مراسمی با حضور معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیر عامل و هیئت مدیره موسسه خیریه باران مهربانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب و جمعی از مردم و مسئولان کلنگ احداث مدرسه سه کلاسه خیر ساز در روستای سعید آباد از توابع شهرستان رودبار جنوب به زمین زده شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: