به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان و بر این اساس اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل امور مالیاتی، اداره کل حمل و نقل و جاده‌ای، شرکت توزیع برق جنوب، مدیریت درمان تامین اجتماعی، اداره کل اقتصاد و دارایی در بخش گروه‌بندی پنج‌گانه دستگاه‌های اجرایی به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

همچنین اداره کل‌ راه‌آهن و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان به عنوان دستگاه‌‌های دارای بالاترین رشد دوساله و شرکت شرکت‌های صنعتی، اداره کل ثبت احوال و شرکت سهامی برق منطقه‌ای در محورهای شورای راهبری توسعه به عنوان دستگاه برتر مورد تقدیر بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان کرمان قرار گرفتند.

در بخش انتخاب فرمانداران براساس معیارهای وزارت کشور نیز از علی زهرودی فرماندار انار، امیر باقری فرماندار ریگان و علی صادق‌زاده فرماندار زرند با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

از جمعیت هلال‌احمر استان کرمان، فرماندهی انتظامی استان، اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان و اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان براساس معیارهای مدنظر استانداری مبنی بر بیشترین تعامل با استانداری و مدیریت استان و تاثیرگذاری فعالیت‌ها تجلیل به عمل آمد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده‌ ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان در این مراسم، درک عمیق از خدمت را مورد تاکید قرار داد و گفت: نگاه دنیوی و اخروی که به دوران مسئولیت داریم، آثار مهی در زندگی و نامه اعمال ما خواهد داشت.

وی اخلاص در کار را از اصول مدیریت برشمرد و افزود: فرد مخلص خودش تلاش نمی‌کند که دیده شود، بلکه عملکرد او باعث می‌شود که دیده شود.

جعفر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دبیر جشنواره شهید رجایی به تقسیم‌بندی دستگاه‌های اجرایی در پنج گروه آموزشی و پژوهشی و فرهنگی، تولیدی و خدماتی، زیربنایی و توسعه زیرساخت، سلامت و رفاه اجتماعی، عمومی قضائی و شرکت ۶۳ دستگاه در ارزیابی جشنواره شهید رجایی گفت: همچنین دو دستگاه با بالاترین میزان رشد و سه دستگاه برتر در محورهای دولت الکترونیک، میز خدمت، حقوق شهروندی، ارتباط با رسانه، خدمت به معلولان، ارتباط مستقیم با مردم و ... مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه ۱۱ دستگاه اجرایی به عنوان برگزیدگان بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان کرمان انتخاب شده‌اند، بیان داشت: چهار نفر از مدیران استان براساس محورهای مدنظر استاندار و سه فرماندار با توجه به بخشنامه وزارت کشور مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: