به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ احمد اسکندری نسب ضمن اعلام این خبر گفت: توفیق کار خیر به ویژه مدرسه سازی نصیب هر کسی نمی شود، بسیاری افراد ثروتمند هستند که هیچ وقت در طول زندگی شان نمی توانند در امر خیری پیش قدم شوند، اما برای کسانی که در راه خیر قدم می گذارند، مدرسه سازی کار ویژه ای است زیرا نتیجه خیر و مثبت آن به چندین نسل آینده هم می رسد.

وی افزود: بسیاری از تنگناها و چالش های آموزش و پرورش در زمینه کمبود مدرسه با همت و همکاری خیران نیکوکار در حال رفع است و در این میان خیران مدرسه سازی هم هستند که خودشان از خانواده فرهنگیان هستند که اقدام ارزشمندشان درخور تحسین است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، با اشاره به پویش ملی آجر به آجر در امر مدرسه سازی گفت: همیاری و کمک آحاد مردم در این پویش خدا دوستانه، نیاز است و همه ما می توانیم حتی با اهدای هزینه یک آجر،  یک خیر مدرسه ساز باشیم، .

اسکندری نسب بیان داشت: دبستان هرندی ناحیه دو کرمان با زیر بنای 1304 مترمربع از جمله مدارس فرسوده و دارای بافت قدیمی این ناحیه است که به زودی با همت خیران گرانقدر تخریب و بازسازی می شود.

وی گفت: جلال عنایتی و صدیقه نصیری نسب، زوج خیر و پیشکسوت فرهنگی طی قراردادی با آموزش و پرورش، در امر تخریب و بازسازی دبستان حاج ابوالقاسم هرندی مشارکت می کنند.

بر پایه این گزارش، مدرسه حاج ابوالقاسم هرندی ناحیه دو کرمان با زیر بنای 1304 مترمربع و با مبلغ 15000000000 ریال اهدایی زوج خیر فرهنگی با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان تخریب و بازسازی می شود

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: