به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ خلاصه‌ای از سخنان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درباره آیت الله جعفری را در ادامه می‌خوانیم:

* نماینده، ولی فقیه در استان نماد، ولی فقیه است و بار مضاعف فوق العاده دیگری بر دوش او نهفته است که ضمن بحث شخصی و اثرگذاری خود، مسئولیت حفاظت و حراست از این شان را دارد.

* آن چیزی که باید شهادت بدهیم درباره آیت الله جعفری، این بُعد است که تداعی واقعی یک انسان انقلابی، متدین و در این شهر و بین روحانیت نزدیک‌ترین به امام و مقام معظم رهبری و شبیه‌ترین در تصمیم، ایستادگی، متابعت، تعبد و کنارگذاشتن حب و بغض‌ها، جانبداری از انقلاب و ایستادگی بر اصولی که، ولی فقیه ترسیم می‌کند و ایشان به حق این جایگاه را به خوبی صیانت کردند.

* صراحت در بیان، صداقت در گفتار از ویژگی‌های خاص ایشان بود. محور وحدت استان بود و مبنای ایشان خدمت به مردم و عدم برتری تحزب‌گرایی در امورات دولتی و کار بود و لذا از استانداران اصولگرا و اصلاح طلب دفاع و اشکالات هر کس را در جایگاه خودش بیان کردند.

* بنده اطلاع دارم که آقای جعفری گاهی از اوقات برخی از رفاقت‌ها را فدای مصالح و ملاحظات انقلاب کرده اند.

* ما نمی‌توانیم از این افراد برجسته تقدیر کنیم جز اینکه خداوند در روز حساب جزا بدهد و درب خانه آیت الله جعفری با محبت پدرانه همیشه به روی دوستان و جوانان باز بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: