با انتقال آب به مناطق خشک، خشنودی مقام معظم رهبری را فراهم کنیم

مدیرعامل گهرزمین گفت: «با مشارکت در معدن جانجا و انتقال آب به مناطق خشک و حل مشکل آب کشور، خشنودی مقام معظم رهبری مدظله العالی را فراهم کنیم».

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمد فلاح در جلسه شورای معاونین و مدیران گهرزمین، که با معرفی آقایان مهندس خلیلی به‌عنوان معاون بهره‌برداری و مدیر سایت، مهندس نجف‌آبادی به‌عنوان معاون توسعه گهرزمین و همچنین معرفی مدیر جدید حراست همراه بود، اضافه کرد: «توسعه، صادرات، فروش محصولات و خلق ثروت برای پیشرفت شرکت باید در دستور کار باشد».

مدیرعامل گهرزمین با اشاره به اهمیت معادن جانجا و جبال‌بارز در توسعۀ هفت شهرستان جنوبی استان کرمان و خراسان جنوبی و مشارکت شرکت در بهره‌برداری از این معادن اظهار امیدواری کرد تا شهریورماه حداقل یک توده از پهنۀ جبال‌بارز مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

فلاح بیان کرد: «با مشارکت در معدن جانجا و انتقال آب به مناطق خشک و حل مشکل آب کشور، خشنودی مقام معظم رهبری مدظله العالی را فراهم کنیم».

 مدیرعامل گهرزمین با اشاره به اینکه همدلی در محیط کار موجب پیشرفت آن مجموعه خواهد شد، یادآور شد: «خلق ثروت، درست هزینه کردن این ثروت، تولید و اشتغالزایی و همچنین نقد منصفانه در نیل به اهداف والای یک مجموعه تاثیر بسزایی دارد».

در بخش دیگری از این جلسه دکتر محمدرضا خضری‌پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین، بیان کرد: «همکاران شرکت گهرزمین در بسیاری از شاخص‌ها همچون تعاونی مسکن، آزمایشگاه و ایمنی... جزو نیروهای لایق و شرکت‌های برتر معرفی شده‌اند».

وی همچنین گفت: «در زمینۀ آموزش نیز برگزاری کلاس‌های آموزشی ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته برای پرسنل و خانواده‌ها هفت برابر شده است».

در پایان این جلسه معاونین و مدیران، مسائل مختلف مربوط به حوزۀ کاری خود را مطرح کردند.
انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار کرمان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار کرمان

  اخبار برگزیده