مجوز ورود تماشاگران به ورزشگاه نباید سلیقه‌ای باشد/ بهره مندی تیم‌ها از هواداران باید عادلانه باشد

مجوز ورود تماشاگران به ورزشگاه نباید سلیقه‌ای باشد/ بهره مندی تیم‌ها از هواداران باید عادلانه باشد

باشگاه مس کرمان با انتشار یک بیانیه نسبت به مجوز صادر شده برای ورود تماشاگران به ورزشگاه برای بازی با تراکتور در تبریز واکنش رسمی نشان داد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ بیانیه باشگاه مس کرمان بدین شرح است:

در حالی برخی مقامات باشگاه تراکتور تبریز اعلام کردند که مجوز ورود تماشاگران این تیم به ورزشگاه برای بازی برابر مس کرمان را دریافت کردند که این موضوع نباید در فوتبال ایران تبدیل به بحثی سلیقه ای و به سود و ضرر تیم‌ها شود.

بهره مندی تیم ها از هواداران در بازی های خانگی موضوعی است که باید به صورت عادلانه در بین تیم های لیگ برتر رعایت شود و در حالی که تیم فوتبال مس کرمان هفته گذشته از حضور هوادارنش در بازی برابر مس رفسنجان محروم بود، در صورت حضور هواداران تراکتور در بازی برابر این تیم در تبریز به نوعی یک بی عدالتی محض را پیرامون خود تجربه خواهد کرد.

اینکه برخی تیم های لیگ برتر بتوانند از شرایط میزبانی خود به طور کامل بهره مند شوند و این مجوز در اختیار آن ها قرار بگیرد اما برخی تیم های دیگر مثل مس کرمان که در بازی های خانگی خود از حضور هواداران خود محروم باشند، موضوعی است که به هیچ وجه زیبنده فوتبال ایران نمی باشد و بی عدالتی را در لیگ برتر این فصل کشور ترویج می دهد.

در ادامه این بیانیه چنین آمده است:

باشگاه مس کرمان کاملا با حضور هواداران در ورزشگاه موافق می باشد و حضور در ورزشگاه را حق تمامی هواداران تیم ها می داند اما این حق باید به صورت عادلانه و برای تمامی تیم ها در نظر گرفته شود و اینکه برخی تیم ها از این فرصت بهره مند باشند و برخی تیم های دیگر همانند مس کرمان در بازی خانگی هفته قبل خود نتوانند هواداران خود را در ورزشگاه ببینند موضوعی است که کاملا دور از مفهوم عدالت می باشد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار کرمان

مهمترین اخبار

آخرین اخبار کرمان

اخبار برگزیده