با مشترکین پرمصرف گاز برخورد می‌شود

با مشترکین پرمصرف گاز برخورد می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: با توجه به برودت هوا و افزایش مصرف گاز طبیعی تاکید می شود مشترکین عمده و جزء در مصرف بهینه گاز جدیت لازم را به کار گیرند و در صورت عدم توجه با متخلفین برخورد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ منوچهر فلاح سوم در نشست هماهنگی مدیریت گاز زمستانی گفت: با توجه به برودت هوا و افزایش مصرف گاز طبیعی تاکید می شود مشترکین عمده و جزء در مصرف بهینه گاز جدیت لازم را به کار گیرند و در صورت عدم توجه با متخلفین برخورد می شود.

وی بیان کرد: اجرای پایش مصارف گاز ساختمان های اداری توسط کارکنان بسیجی شرکت گاز به طور مستمر و با حساسیت انجام و گزارش های مربوط به آن، جهت ارائه به شرکت ملی گاز ایران ارسال می شود.

فلاح افزود: برای آمادگی و استقبال از روزهای سرد سال تا کنون چندین جلسه با استاندار و معاونان استانداری و مدیرکل مدیریت بحران استان برگزار و تمهیدات لازم برای زمستان پیش‌رو انجام شده و شهروندان نیز باید با مصرف بهینه و مناسب، ما را در بهبود خدمت‌رسانی همراهی کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: همشهریان با نگه‌داشتن منازل و محل کار خود در دمای مطلوب که ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتی‌گراد است، نقش مهمی در صرفه‌جویی و استمرار گازرسانی، حتی به سایر هموطنانمان در دیگر نقاط سردسیر کشور ایفا می کنند.

به گفته فلاح در حال حاضر در تامین گاز مشترکین خانگی و تجاری شمال و جنوب استان کرمان هیچ مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار کرمان

مهمترین اخبار

آخرین اخبار کرمان

اخبار برگزیده