تعیین تکلیف ۳۰ هزار خودروی دپو شده در بم

تعیین تکلیف ۳۰ هزار خودروی دپو شده در بم

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم‌ گفت: تا پایان سال با کمک‌های مسئولین خروج خودروهایی که دپو شده بود، انجام‌ می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ هادی شسهوارپور  گفت: در مجموعه ارگ‌ جدید بم‌۶ کارخانه خودرو سازی داریم که  ۲ کارخانه دچار مشکل قضایی هستند که با حضور رییس کل دادگستری استان و هیئت همراه مشکل قضایی کارخانجات خودرو سازی ارگ‌جدید بم حل شد.

او ادامه داد: خودرو‌هایی که دپو شده بود نزدیک به ۳۰ هزار دستگاه خودرو بود که با تدابیر و کمک‌های مسئولین در استان کرمان تا پایان سال خروج این خودروها انجام‌می شود.

شهسوارپور افزود: امسال تولیدات خودرو در منطقه خودرو سازی ارگ‌جدید بم بالای ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو بود، چشم‌انداز تولید خودرو تا سال ۱۴۰۵ تعداد ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو می‌باشد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم‌ اضافه کرد: اشتغال ما در حال حاضر در کارخانجات خودرو سازی بیش از ۱۱ هزار نفر می‌باشد و برای سال‌های اینده امیدواریم اشتغال ما در این منطقه به ۵۰ هزار نفر برسد.

شسهوار پور گفت: در بحث تحریم‌ها کارخانه کارمانیا و کارخانه ریگان خودرو با مشکل مواجه شده‌اند و پیش فروش خودرو داشتند اما امیدواریم با حضور دستگاه قضا مشکل این دو کارخانه خودروسازی حل شود.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار کرمان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار کرمان

    اخبار برگزیده