۵۰ مدرسه با ۴۰۸ کلاس درس در استان کرمان به بهره‌برداری رسید

 ۵۰ مدرسه با ۴۰۸ کلاس درس در استان کرمان به بهره‌برداری رسید

صبح امروز، در دومین روز از دهه مبارک فجر طی مراسمی با حضور ریاست جمهور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و وزیر آموزش و پرورش، ۱۱۰۰ پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور به صورت ویدئوکنفرانس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ این مراسم در استان کرمان با حضور رضا هدایتی مدیرکل نوسازی مدارس، رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش، علی بیگ‌زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، سید مهدی طبیب‌زاده رئیس اتاق بازرگانی، علی‌رضا علی‌نقی‌پور رئیس هیئت‌مدیره صنایع مس شهید باهنر، جمعی از مسئولان، مردم و اصحاب رسانه در محل مدرسه ۶ کلاسه صنایع مس شهید باهنر واقع در شهر راین برگزار و ۵۰ مدرسه با ۴۰۸ کلاس آموزشی در استان به صورت نمادین افتتاح شد.

بر پایه این گزارش مدرسه ۹ کلاسه صنایع مس شهید باهنر راین با ۸۱۸ مترمربع زیربنای آموزشی در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع و حصاری به طول ۳۲۰ متر با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال توسط اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان با مشارکت صنایع مس شهید باهنر و اتاق بازرگانی کرمان احداث شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در این مراسم ضمن خوش‌آمدگویی به حاضرین و تبریک ایام‌الله دهه فجر، گفت: به یاری خداوند متعال، در دهه‌ی مبارک فجر ۵۰ مدرسه با ۴۰۸ کلاس درس به فضاهای آموزشی استان کرمان افزوده خواهد شد.

وی افزود: از همکاران خودم در مجموعه نوسازی مدارس و هم‌چنین از پیمانکار محترم این پروژه به دلیل تلاش‌های شبانه‌روزی و خالصانه‌ای که انجام داده‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

مدیرکل نوسازی مدارس با اشاره به تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در دولت سیزدهم، اظهار داشت: عملیات احداث این مدرسه در سال ۹۲ آغاز شده بود و سرانجام در سال ۱۴۰۱ در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی به بهره‌برداری رسید.

این مدرسه با اعتباری بالغ بر شش و نیم میلیارد تومان با ۹ فضای آموزشی و کارگاهی برای مقطع متوسطه احداث شده است. هم‌چنین بحث آسفالت این مدرسه از محل اعتبارات قیر رایگان استان انجام شده است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار کرمان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار کرمان

    اخبار برگزیده