سرهنگ غفوری: هماهنگی بین بخشی سازمان‌های مردم‌نهاد و پلیس پدیدآورنده امنیت مطلوب است

سرهنگ غفوری: هماهنگی بین بخشی سازمان‌های مردم‌نهاد و پلیس پدیدآورنده امنیت مطلوب است

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس استان کرمان، هماهنگی بین بخشی سازمان‌های مردم نهاد و پلیس را زمینه ساز پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و امنیت مطلوب برشمرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ "امین غفوری" در نشستی با مسولان موسسه مردم نهاد نیکان شهرستان سیرجان که با حضور تعدادی از مسولان سازمان‌های مردم نهاد و جمعی از مشاوران و مددکاران در این موسسه برگزار شد، گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد بدون هیچ‌گونه چشم‌داشت و تنها به خاطر عشق به جامعه و مردم به دنبال یاریگری و خدمت‌رسانی هستند.

وی هدف اصلی از برگزاری این تعامل را برنامه‌ریزی بین بخشی پلیس، سازمان‌های مردم‌نهاد و مراکز مشاوره و مددکاری دو نهاد در راستای برنامه‌ریزی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جامعه برشمرد و افزود: هماهنگی و انجام امور برابر برنامه ریزی مشترک و هماهنگ، زمینه ساز کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی و آرامش خاطر برای شهروندان است.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس استان کرمان خاطر نشان کرد: با توجه به گستره حوزه مسائل و مشکلات اجتماعی، بهره گیری از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد که شکل گرفته از مردم و مشارکت همگانی هستند در راستای ارتقاء سطح آگاهی های عمومی و رفع مسائل مختلف اجتماعی موثر هستند.

سرهنگ"غفوری"اظهار داشت: افزایش سطح همکاری سازمان های مردم نهاد با پلیس در بحث امنیت و اقدامات پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی مورد تاکید است.

در ادامه مدیر موسسه مردم نهاد نیکان با تشریح اقدامات صورت گرفته این سازمان مردم نهاد در زمینه حمایت از خانواده های آسیب دیده و افراد و کودکان سندرومی گفت: موسسات مردم نهاد با توجه به اینکه برخواسته از بطن جامعه می باشند می توانند در بسیاری از زمینه ها از جمله کاهش جرایم و اسیب های اجتماعی اثرات موثری داشته باشند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار کرمان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار کرمان

    اخبار برگزیده