در جهت ترویج فرهنگ صبر، ۳ پویش در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

در جهت ترویج فرهنگ صبر، ۳ پویش در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

معاون توسعه حل اختلاف دادگستری استان کرمان گفت: با هدف ترویج فرهنگ صبر( صلح و سازش، بخشایش، رضایت) از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون سه پویش برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ مهدی تقی‌زاده در جمع خبرنگاران افزود: از سوی ستاد ملی صبر و به صورت کشوری سه پویش در سال ۱۴۰۱ برگزار شده است، که اولین پویش # به حرمت امام علی می‌بخشم# و به مناسبت ایام شهادت امام علی علیه السلام ودر ماه مبارک رمضان و در ماه‌های فروردین و اردیبهشت ماه برگزار شد.

وی تاکید کرد: در پویش به حرمت امام علی می‌بخشم تعداد ۴ فقره پرونده قتل سازش شد، ۹۶ نفر زندانی آزاد شد، ۴۹۳ فقره پرونده در شعبه ویژه زندان به سازش و مصالحه ختم و ۹۸۳۸ فقره پرونده هم در شوراهای حل اختلاف سراسر استان به سازش و مصالحه انجامید.

معاون توسعه حل اختلاف استان بیان داشت: دومین پویش# به عشق امام حسین علیه السلام می‌بخشم #و به مناسبت ایام شهادت امام حسین و یاران باوفایشآن و در محرم و صفر و در ماه های مرداد و شهریور برگزار شد.

وی تصریح کرد: در پویش به عشق امام حسین علیه السلام می بخشم تعداد ٢ فقره پرونده قتل سازش شد، ۱۲۰ نفر زندانی آزاد شد، ۴۹۳ فقره پرونده در شعبه ویژه زندان به سازش و مصالحه ختم و ۱۲١۵۹ فقره پرونده هم در شورای حل اختلاف سراسر استان به سازش و مصالحه انجامید.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: سومین پویش  به پیشنهاد دادگستری کل استان کرمان و به همت ستاد ملی صبر کشور و ستاد ترویج مکتب حاج قاسم، #به  احترام حاج قاسم می‌بخشم# و به مناسبت سومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و در دی ماه برگزار، و رونمایی از پوستر و آغاز طرح پویش همزمان با سفر رئیس محترم قوه قضائیه و با حضور دکتر صادقی معاون محترم رئیس قوه و رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور آغاز شد.

تقی‌زاده در پایان گفت: در پویش به احترام حاج قاسم می‌بخشم تعداد ٣فقره پرونده قتل ساز شد، ۶۸ نفر زندانی آزاد شد، ۱۹۹ فقره پرونده در شعبه ویژه زندان به سازش و مصالحه ختم و ۶۲۱۳ فقره پرونده در شورای حل اختلاف سراسر استان به سازش و مصالحه انجامید.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار کرمان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار کرمان

    اخبار برگزیده