تیراندازی در مراسم عروسی در ریگان یک کشته برجای گذاشت/ عامل قتل در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد

تیراندازی در مراسم عروسی در ریگان یک کشته برجای گذاشت/ عامل قتل در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد

رییس دادگستری شهرستان ریگان گفت: رسم اشتباه تیراندازی در مراسمات عروسی، منجر به کشته شدن یک انسان بی گناه در این شهرستان شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ جواد دهقان در تشریح جزییات این خبر افزود: شامگاه گذشته پس از دریافت گزارشی مبنی بر تیراندازی منجر به قتل در شهر گنبکی، بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت و اینجانب به جانشینی از بازپرس در صحنه جرم حضور یافته و مراحل کشف جرم و تحقیق آغاز شد.

 این مقام قضایی با بیان اینکه متاسفانه در این مراسم یک انسان بی گناه کشته شده است، اظهارداشت: با پیگیری های قضایی و اقدام به موقع ضابطین قضایی، متهم ظرف کمتر از  ۲۴ساعت بازداشت و تحویل مرجع قضایی گردید و پس از تفهیم اتهام با قرار بازداشت موقت به زندان اعزام گردید.  

وی عنوان کرد:  علی رغم برخورد با مجرمانی که در مراسمات اقدام به تیراندازی می کنند باز شاهد این اقدام نابه جا در شهر گنبکی بودیم که منجر به قتل انسانی بی گناه شد.

وی بیان داشت: در اسرع وقت با داماد و مسببان این امر با قاطعیت برخورد لازم صورت خواهد پذیرفت تا دیگر شاهد چنین اقداماتی نباشیم.

دهقان افزود: دستگاه قضایی با حاملان سلاح و کسانی که  اقدام به تیراندازی در جشن ها  می کنند و آسایش، جان و مال شهروندان را به خطر می اندازند مماشاتی نخواهد  کرد  و اشد مجازات قانونی را برای آنان در نظر خواهد گرفت.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار کرمان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار کرمان

    اخبار برگزیده