به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سرهنگ "ناصر فرشید" پلیس کرمان را در مبارزه با مواد مخدر بسیار قاطع و جدی خواند و در تشریح عملیات اول بیان داشت: ماموران انتظامی استان در ایستگاه بازرسی "مرصاد" واقع در سه راهی "راین" شهرستان کرمان حین کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه خودروی تاکسی پژو بین شهری مشکوک شدند.

سرهنگ فرشید افزود: پلیس در بازرسی خودرو و سرنشینان آن دو کیلو هروئین و یک کیلو و 30 گرم ماده مخدر شیشه را از دو خانم کشف کرد.

وی اظهار داشت: در این رابطه متهمان دستگیر و به همراه مواد کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی صلاح تحویل داده شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان به دیگر عملیات پلیس در ورودی شهرستان رابر نیز اشاره کرد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان و دو تیم از پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رابر و شهرستان جیرفت در عملیاتی اطلاعاتی از عبور محموله ای از مواد مخدر آگاه شدند.

وی افزود: پلیس با ایجاد ایست و بازرسی به یک دستگاه کامیون "بنز" مشکوک شد و بازرسی از آن را در دستور کار قرار داد.

سرهنگ فرشید بیان داشت: در بازرسی فنی از این کامیون ماموران توانستند 294 کیلو ماده مخدر تریاک که به طرز ماهرانه جاساز شده بود را کشف و ضبط کنند.

وی اظهار داشت: پلیس ضمن دستگیری یک نفر متهم ، مواد کشف شده را به مراجع قانونی تحویل داد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان در پایان گفت: پلیس به هیچ عنوان اجازه جولان به سوداگران مرگ نخواهد و ما از شهروندان می خواهیم تا هر گونه اخبار و اطلاعات را ضمن تماس با سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.