به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ علی اسمعیل زاده ضمن رد برگزاری  آزمون استخدامی  در آموزش و پرورش گفت: هر گونه پذیرش نیرو در آموزش و پرورش، منوط به شرکت در آزمون استخدامی می باشد.

وی با اشاره به انتشار برخی اخبار در شبکه های اجتماعی مجازی مبنی بر ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و معرفی شماره حساب و لینک ثبت نام  گفت: ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، فقظ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و با  اطلاع رسانی از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور انجام خواهد شد.

اسمعیل زاده  گفت: در خصوص استخدام در آموزش و پرورش هیچ گونه دستورالعمل و آیین نامه ای تاکنون  ابلاغ نشده است  و با توجه به اهمیت موضوع و امکان سوء استفاده برخی افراد سودجو، مردم به اطلاعیه های منتشر شده در شبکه های اجتماعی و سایت های غیر مرتبط  توجه نکرده و از واریز هر گونه وجه، و درج اطلاعات خود در اینگونه سایت ها خود داری کنند.

وی تاکید کرد: هم استانی های عزیز می توانند اخبار مربوط به استخدام را صرفا از پایگاه اطلاع  رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان به آدرس http://kerman.medu.ir  و یا  وزارت آموزش و پرورش به آدرس http://medu.ir پیگیری و مشاهده کنند.