به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سرهنگ "رضا خلیلی نژاد" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در حوزه کلانتری 11 شهرستان رفسنجان، مأموران دایره تجسس این کلانتری به صورت ویژه بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران پس از یک سری تحقیقات گسترده میدانی و استفاده از شگردهای پلیسی یکی از سارقان را شناسایی کردند و به طور نامحسوس زیر نظر قرار دادند.

خلیلی گفت: از این رو ماموران پلیس در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در حالی که در یکی از خیابان های رفسنجان در حال تردد با یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه بود، دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از منزل وی، همدست سارق را دستگیر و همچنین دو دستگاه موتورسیکلت مسروقه و مقادیری قطعات اوراقی موتورسیکلت را کشف کردند.

سرهنگ خلیلی نژاد گفت: با توجه به این که شماره موتور و شماره تنه دو دستگاه از موتورسیکلت های کشف شده توسط سارقان مخدوش شده و قابل استعلام نبودند، از افرادی که موتورسیکلت آن ها مورد سرقت قرار گرفته است خواست برای شناسایی موتورسیکلت های کشف شده به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

جانشین فرمانده انتظامی رفسنجان در پایان به موتورسیکلت‌سواران توصیه کرد: وسیله نقلیه خود را به قفل و زنجیر مجهز کنید و پارک آن در اماکن عمومی، حاشیه خیابان ‌ها و دیگر اماکنی که امکان سرقت وجود دارد، بپرهیزید.