به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر "محمدرضا پورابراهیمی"  نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جمع مردم روستای سرآسیاب شش ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه اظهار کرد؛ امروز کسانی که دشمن نظام و رهبری و انقلاب هستند تلاش میکنند مردم را از رفتن به پای صندوق های رای منع کنند ودو دستگی و دو قطبی شدن را در کشور ترویج می کنند .
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود؛ به فضل الهی ۲۹ اردیبهشت حماسه دیگری برای انقلاب خواهد بود و مردم نشان خواهند داد که پای آرمانهای امام و شهدا و انقلاب و توصیه های رهبری ایستاده اند.
نماینده مردم کرمان و راور با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات مهم ریاست جمهوری ابراز کرد؛ امروز مقام معظم رهبری سکاندار نظام جمهوری اسلامی جانشین خلف امام (ره) در فرمایشات اخیرشان می فرمایند فردی را انتخاب کنید که حامی محرومین است، چشمش به خارج از کشور نیست مدیریتی  جهادی و انقلابی دارد مردم عزیز ما امروز باید در انتخاب اصلح نگاهشان به کلام رهبری باشد.
پورابراهیمی تصریح کرد؛ اگر کلام رهبری مبنای تصمیم باشد می‌توان تشخیص داد از میان افرادی که امروز در عرصه خدمت رسانی وارد صحنه انتخابات ریاست جمهوری شده اند، کدام یک دیدگاهشان و اعلام مواضعشان  به مبانی و معیارهای رهبری نزدیک تر است.
وی افزود؛ امیدوارم نتیجه انتخابات ۲۹ اردیبهشت موجب اقتدار ملی باشد  و اولویت چهار سال آینده کشور حل مشکلات اقتصادی مردم باشد و ما هم در مجلس اعلام امادگی می کنیم که با تمام توان در خدمت دولت آینده و حل مشکلات اقتصادی باشیم.
نماینده مردم کرمان و راور در ادامه با اشاره اقدامات و پیگیری های انجام شده در منطقه سرآسیاب شش ابراز کرد؛ علی‌رغم مشکلات و کمبود منابع روند کارهای عمرانی متوقف نشده است و از نمونه این اقدامات می توان به توسعه عمرانی روستاها اشاره کرد. وی با بیان اینکه در طی سالیان گذشته اقدامات و خدمات خوبی انجام شده گفت: از این اقدامات می‌توان به حل مشکل آب شرب اشاره کرد.
وی ادامه داد؛ در خصوص مشکل اب این منطقه جلسات متعددی در بخشداری و فرمانداری برگزار شده و با پیگیری‌های انجام شده و برگزاری جلسات متعدد وهمکاری مدیران اوقاف و به ویژه کمک سازمان اب و فاضلاب روستایی استان امروز صورت جلسه توافق اوقاف و سازمان اب و فاضلاب روستایی برای اختصاص حدود شش لیترآب برثانیه برای شرب مردم در این منطقه نهایی شد و انشاالله تا پایان اردیبهشت لوله گذاری صورت خواهد گرفت و تا پایان خرداد دسترسی این اب در منازل مردم این روستا اتفاق خواهد افتاد