برگزاری کارگاه "مهارت های زندگی و عوامل محافظ و خطر در خانواده ها" در شهربابک

برگزاری کارگاه "مهارت های زندگی و عوامل محافظ و خطر در خانواده ها" در شهربابک

رئیس اداره ورزش و جوانان شهربابک گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، کارگاه "مهارت های زندگی و عوامل محافظ و خطر در خانواده ها" با رویکرد آثار سوء مصرف موادمخدر با حضور مربیان و اعضای هیئت های ورزشی در شهربابک برگزار شد.

میثم پاریزی در گفت‌وگو با برنا در این خصوص اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، کارگاه مهارت های زندگی و عوامل محافظ و خطر در خانواده ها و همچنین آثار سوء مصرف مواد مخدر با حضور حدود 60 نفر از مربیان و اعضای هیئت های ورزشی برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این دوره را اطلاع رسانی و آگاهی دهی به خانواده ها، به ویژه مربیان که نقش به سزایی در جامعه دارند و انتقال اطلاعات به ورزشکاران عنوان کرد.

پاریزی به مباحث مطرح شده در این دوره ی آموزشی اشاره کرد و افزود: مباحث عمدتاً در مورد پیشگیری از ابتلا به مصرف مواد مخدر و مکمل های ورزشی غیرمجاز و اعتیادآور و اثرات سوء آنها بر روی ورزشکاران بود.

وی با اشاره به اینکه مدرس این دوره استاد محمدرضا روحی استاد دانشگاه بود، تصریح کرد: این کلاس توسط اداره ورزش و جوانان شهربابک در مکان سالن مجموعه فرهنگی هنری شهدای شهربابک برگزار شد که به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اعطا می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار کرمان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار کرمان

  اخبار برگزیده