دکتر محمدتقی امیری خراسانی در گفت‌وگو با برنا با اشاره به حضور نمایندگان رشته‌های مختلف اعزامی از این استان به مسابقات جاکارتای اندونزی اظهار داشت: تاکنون حضور 22 نماینده کرمانی، در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی قطعی شده است.

وی به بیان اسامی نمایندگان کرمان برای حضور در رقابت های پاراآسیایی جاکارتا پرداخت و افزود: در رشته تیروکمان جانبازان و معلولین، زهرا نعمتی، سمیه عباسپور و علی سینا منشازاده، در دو و میدانی، پیمان نصیری و عشرت کردستانی، در وزنه برداری، منصور پورمیرزایی، در بسکتبال با ویلچر، افسانه مهرشهری به عنوان مربی و در والیبال نشسته مریم ایرانمنش به عنوان مربی، فاطمه جهانی و بتول خلیل زاده به عنوان ورزشکار حضور دارند.

امیری خراسانی با اعلام اسامی نمایندگان اعزامی از استان کرمان به رقابت‌های آسیایی جاکارتا، تصریح کرد: در رشته دوچرخه سواری محمدابوحیدری به عنوان مربی و فرشید فارسی‌نژاد به عنوان ورزشکار، در ژیمناستیک، مهدی احمدی‌کهنی، در هندبال، سلامان بربط و افشین صادقی، در سنگ نوردی حدیث نظری و اعظم کرمی، در تیر و کمان زهرا نعمتی، در فوتبال علیرضا ارتا، در کاراته علی حجتی به عنوان مربی روانشناس کاراته و در کبدی جواد پهلوان زاده به عنوان داور حضور دارند. همچنین خانم الهه رضازاده نیز به عنوان مربی کاراته به این جمع اضافه شده است.

گفتنی است رقابت های آسیایی 2018 جاکارتا از 25 مرداد جاری در کشور اندونزی آغاز می شود.