به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر محمدتقی امیری خراسانی در حاشیه بازدید از تمرینات تیم فوتبال مس کرمان در جمع سرپرست، کادر فنی و بازیکنان این تیم اظهار داشت: موفقیت و صعود تیم فوتبال مس کرمان به لیگ برتر برای ورزش این استان بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه امیدوارم بزرگترین خبر و بمب فوتبالی امسال صعود مس کرمان باشد، اظهار داشت: با تلاش‌ها و همدلی مجموعه مدیران، کادر فنی، بازیکنان، مردم، هواداران و سیاست های این باشگاه، موفقیت نزدیک است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: تیم فوتبال صنعت مس کرمان باید در نیم فصل به صورت نسبی صعود خود را برای حضور در لیگ برتر قطعی کند تا نیم فصل دوم بازی‌ها را با آرامش بیشتری پیگیری کند.

وی افزود: تیم فوتبال مس کرمان یکبار با سرمربیگری نادر دست نشان به لیگ برتر صعود کرده لذا این اتفاق امسال نیز می‌تواند رخ دهد.

امیری خراسانی عنوان کرد: همدلی استان کرمان با صعود به لیگ برتر نمود پیدا می کند لذا تمامی مردم و مسئولان برای موفقیت ورزش بخصوص فوتبال این استان همکاری می کنند.

وی گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در سخت ترین لحظات یار و همراه تیم فوتبال مس کرمان بوده است و امروز نیز در کنار این تیم قرار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به 27 مردادماه افتتاحیه مسابقات آسیایی جاکارتا افزود: 12 ورزشکار از این استان جواز حضور در این رقابت ها را کسب کردند.

وی ادامه داد: 10 نفر کرمانی نیز به رقابت های پاراآسیایی جاکارتا راه یافتند که در تمامی ادوار تاریخی این استان حضور 22 ورزشکار در رقابت های آسیایی بی سابقه بوده است.