به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ متن این پیام به شرح زیر است:

پیام دکتر محمد جواد آروین رئیس دانشگاه به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

به نام خدا

اگر با مقام و قدرتی که داری، دچار تکبر و یا خود بزرگ بینی شدی، به بزرگی حکومت پروردگار که برتر از توست بنگر که تو را از آن سرکشی نجات می دهد و تندروی تو را فرو می نشاند و عقل و اندیشه ات را به جایگاه اصلی باز می گرداند. " فرازی از نامه امام علی (ع) به مالک اشتر "

هفته دولت زنده کننده یاد و خاطره ایثارگری ‌‌های فرزندان عزیز و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان رجایی و باهنر است. دو اسطوره بزرگی که تلاش و مجاهدت آنها در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمادی از وحدت بین مردم و دولت گردیده است. دو شهید پاک نهادی که خالصانه جان خود را فدای میهن نمودند.

  اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارکنان خدوم و متعهد بویژه کارمندان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  تبریک عرض می نمایم.

مطمئنا خدماتی که توسط دانشگاه ارائه می‌شود و موفقیت‌هایی که حاصل شده مرهون تلاش همه شما همکاران عزیز است. به مناسبت هفته دولت و روز کارمند از تلاش‌های ارزنده شما همکاران ارجمند در خانواده بزرگ و خدوم دانشگاه قدردانی کرده  و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تا رسیدن به جایگاه رفیع علمی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.