به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ احمد اسکندری نسب در آیین افتتاح دبیرستان دخترانه خیرساز حاج احمد احمدی نژاد آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان، گفت: ارزش کار خیران مدرسه ساز به کاری است که آنان انجام می دهند و این امر برای دنیا و آخرت آنان ارزش بالایی دارد.

وی کار خیران مدرسه ساز را عزتمند دانست و افزود: کار مدرسه سازی مولد خوبی است برای معمان و دانش آموزان که ترویج دهنده این امر خیر در جامعه باشند.

اسکندری نسب با بیان اینکه کار خیر عشق می خواهد، گفت: انسان هایی که یک عمر تلاشل کردند و در عرصه کار خیر مشارکت کردند کار و تلاش آنان قابل ستودنی است و آنان دل در گرو این خاک و مرز و بوم دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه بالغ بر یک سوم فضاهای آموزشی کشور توسط خیران مدرسه ساز احداث می شود، خاطرنشان کرد: از ابتدای شروع سال تحصیلی تا کنون تمامی مدارسی که در استان کرمان افتتاح و به بهره برداری رسیده اند توسط خیران مدرسه ساز احداث شده اند.

وی در ادامه به کار خانواده احمدی نژاد به ساخت مدارس متعدد در منطقه سرآسیاب شهر کرمان اشاره کرد و گفت: ارزش کار این خانواده بسیار بالا است و تا سالیان سال مردم از آنان به نیکی یاد خواهند کرد‌.

بر پایه این گزارش دبیرستان دخترانه خیرساز حاج احمد احمدی نژاد آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان در محله سرآسیاب شهر کرمان با حضور احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، مهندس احمد احمدی نژاد خیرمدرسه ساز و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه ستادی، روسای آموزش و پرورش نواحی یک و دو کرمان، شهردار منطقه چهار کرمان و جمعی از مسئولان شهرستانی و استان افتتاح و به بهره برداری رسید.

گفتی است این دبیرستان ۱۲ کلاسه در زمینی به مساحت دو هزارو ۷۰۰متر مربع و زیربنای یک هزارو ۳۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۳۰میلیارد ریال توسط خیر مدرسه ساز مهندس احمد احمدی نژاد افتتاح شد