به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ علی عسکری با بیان اینکه تهیه نقشه ممیزی ایمنی مکانی شهر کرمان یکی از مهمترین کارهایی بود که در سال گذشته انجام شد، افزود: همکاران آتش نشانی حدود 650 پروانه ساختمانی را بررسی و دستورالعمل‌های ایمنی را ابلاغ کردند.

وی گفت: هم چنین در مدت یاد شده بیش از 30 هزار نفر از شهروندان آموزش‌های آتش نشانی را فرا گرفتند و 7500 نفر از دانش آموزان از ایستگاه های آتش نشانی بازدید کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان افزود: در سال گذشته بازدید های مختلفی از املاک ناایمن شهر، جایگاه های CNG و مراکز فروش سیلندرهای گاز، اماکن عمومی و پرخطر مانند مطب‌های پزشکان و مراکز تجاری انجام شد، ضمن اینکه بازار بزرگ کرمان نیز مورد بازدید قرار گرفت و دستورالعمل های ایمنی ابلاغ گردید.

عسکری با بیان اینکه با بیمارستان های سطح شهر تفاهم نامه هایی به منظور آموزش مسائل ایمنی و پیشگیری از حوادث منعقد کردیم، شرکت در شوراهای آموزش و پرورش به منظور بررسی ایمنی و بازدید از مدارس شهر کرمان،  اضافه کردن شش عدد شیر برداشت آب و آتش نشانی در سطح شهر،آموزش بیش از 1300 نفر از پرسنل سازمان ها و برگزاری 42 مورد مانور مختلف با همکاری سایر دستگاه‌های امدادی در سطح شهر، را از دیگر اقدامات انجام شده در سال گذشته عنوان کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: