به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر محمدصادق بصیری در مراسم معرفی سرپرست فرمانداری شهرستان زرند با اشاره به اهمیت توجه به بیانیه گام دوم انقلاب ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: تمامی مسئولان باید این بیانیه را بخوانند و ضمن تحلیل، زمینه را برای عملیاتی سازی این منشور فراهم کنند.

دکتر بصیری آشنایی مسئولان با شرایط کنونی کشور و استان را لازمه تلاش و برنامه ریزی برای توسعه و پیشرفت دانست و تصریح کرد: تمامی فرمانداران در سطح استان باید قانون بودجه 98 را مطالعه کنند و با پیش بینی درآمدها و هزینه ها برای توسعه مناطق مختلف برنامه ریزی کنند.

وی با اشاره به ظرفیت های مختلف استان کرمان افزود: با وجود تمامی پتانسیل های موجود، استان کرمان در برخی از شاخص های توسعه از میانگین کشور پایین تر است که باید با چابک سازی نظام اداری در این زمینه گام های مهمی برداشته شود.

دکتر بصیری با بیان ظرفیت های مختلف شهرستان زرند در حوزه های صنعتی، گردشگری، کشاورزی و نیروی انسانی بیان داشت: وجود 580 شهید، 1800جانباز، 102 آزاده و 12 هزار رزمنده و ایثارگر در شهرستان زرند، نشان دهنده شخصیت متدین و انقلابی مردم این شهرستان است.

این مقام مسئول با اشاره به رضایت مجموعه استانداری از عملکرد «حبیب الله خنجری» و رویکرد استاندار کرمان برای حفظ فرمانداران کوشا و فعال تصریح کرد: تغییرات در فرمانداران عمدتا به دلیل خواست خود آن ها برای تغییر و یا استفاده از توانایی فرمانداران در چارچوب اصل چرخش مدیران بوده است و به هیچ وجه این تغییرات ریشه و جنبه سیاسی ندارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند نیز در این مراسم با اشاره به اصل تعامل سازنده به عنوان ویژگی بارز فرماندار سابق زرند گفت: تندروی در سیاست و حتی دین به هیچ وجه جواب نخواهد داد و حبیب الله خنجری  با تعامل سازنده با مسئولین شهرستانی و استان توانست زمینه توسعه و پیشرفت زرند را فراهم کند.