به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سردار سرتیپ ایوب سلیمانی حضور  در یادواره ۵۷۴ شهید نظم و امنیت و فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان با تاکید بر اینکه شهدا بر عالم ما تاثیرگذار بوده و ناظر اعمال ما هستند، اظهار داشت: دعای شهدا در حق بازماندگان عملی خواهد شد.

سردار سلیمانی با اشاره به بیانات متعدد مقام معظم رهبری در وصف شهدا و جایگاه والای آنان اظهار داشت: بزرگترین نعمت خداوند به بشریت جان است لذا شهدا با عزم و اراده در راه خداوند جهاد و هستی خود را ایثارگرانه فدا می کنند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور، تکریم شهدا را تکریم و بزرگداشت عزت و سربلندی ملت، تکریم انقلاب، اسلام و آزادگی دانست و بیان کرد: ریختن خون شهدا بر زمین در دل سایرین جوشش ایجاد می کند نه رعب و وحشت.  اگر با همه قدرتی که طاغوت داشت و با حمایت مستکبران عالم آمادگی برای ایثار جان و پذیرش لقاجانان در این ملت وجود نداشت، پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن سال 57 محقق نمی شد.

وی گفت: اگر امروز شاهد هستیم که این انقلاب با وجود تمامی هجمه های سهم‌گینی که از سوی مستکبرین بر جمهوری اسلامی اعمال می شود، مقتدرانه ایستاده و با سیطره کامل بر منطقه پرچم علوی را بالا برده؛ تنها به برکت خون شهدا و تداوم این جریان مبارک در نفوس دیگران، است.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه ملت امروز ایران بیش از گذشته پای ارزش های‌شان ایستاده اند اظهار کرد: همین امروز که رسانه های غربی و برخی خودفروخته های داخلی می گویند مردم از ارزش های انقلابی رو گردان شده اند؛ بیش از ۷۵ درصد مردم ایران معتقدند که نظام اسلامی و پیاده سازی احکام اسلامی در کشور باید بماند و پای این مهم نیز با همه وجود ایستاده اند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور، گفت: امروز به برکت وجود شهدا وضعیت کشور به گونه ای است که در خصوص تهدیدات نظامی و براندازنده دشمنان به بازدارندگی کامل رسیده ایم و دشمن جرات و شهامت حمله به مرزهای این سرزمین را نداشته و نخواهد داشت.

وی در پایان خاطر با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در این جبهه نیز پیروز خواهد شد خاطر نشان کرد: همه باید بدانیم که این پیروزی نیز زحمت و مشقت‌هایی به همراه خواهد داشت اما رسیدن به آن روز دیر نیست و این آخرین امیدواری دشمن نیز در آینده نزدیک به یاس تبدیل خواهد شد و قدرتمندان عالم در برابر یک ملت برخاسته، مومن، متدین و انقلابی سر تعظیم فرود خواهندآورد.