به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ متن این پیام بدین شرح است:

قهرمانی ارزشمند و زودهنگام تیم فوتبال بانوان شهرداری بم در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور برای چهارمین بار پیاپی، موجب شادمانی هم‌استانی‌های فوتبال‌دوست گردید.

این پیروزی شیرین، نشان دیگری از پویایی، توانمندی و شایستگی بانوان و دخترانِ استان کرمان است که بیانگر خانمی فوتبال این استان در کشور است و حالا با این قهرمانی و همچنین حضور تیم خوب شهرداری سیرجان در جایگاه دوم جدول رده‌بندی رقابت‌ها، همه به این نکته مهم اذعان دارند که استان کرمان تبدیل به قطب فوتبال بانوان کشور شده است.

بی‌شک میدان دادن و بسترسازی برای رشد و تعالی زنان ارجمند استان کرمان در عرصه‌های مختلف ورزشی، علمی، اجتماعی، فرهنگی و مدیریتی، ضرورتی است که نتایج مثبت آن کاملا محرز و مشهود است و از ابتدای فعالیتم در فوتبال استان ، همواره بر این نکته تأکید داشته‌ام و حالا ثمره این نگاه را برداشت می‌کنیم.

این قهرمانی مقتدرانه، باعث خشنودی مردم شریف استان کرمان شد و شایسته تقدیر و تشویق است.

به تک تک دختران تیم فوتبال شهرداری بم، مربیان آن‌ها علی‌الخصوص سرکار خانم مرضیه جعفری که در مسیرآمادگی از ابتدا تاکنون نقش غیر قابل انکاری داشتند و خانواده های این عزیزان، همکاران خستگی‌ناپذیرم در هیئت فوتبال شهرستان بم و استان کرمان، شورای شهر و شهرداری بم که همواره حامی این تیم بوده‌اند، و نهایتاً جامعه بزرگ فوتبال و ورزش استان تبریک می‌گویم و از خداوند بزرگ، سربلندی همیشگی جوانان استان که مهم‌ترین سرمایه‌های کشور عزیزمان هستند را مسألت دارم.

در پایان باید یک خداقوت هم به بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان به ویژه خانم مریم جهان‌نجاتی عرض کنم و از جوانمردی و عزت و همچنین بازی‌های خوبی که در رقابت‌های این فصل به نمایش گذاشتند، تقدیر کنم.