به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ مجید نژاد بیگلری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان در دو مرحله جمعاً شش هزار و ۵۸۴ تن شکر در استان توزیع شد، اظهار کرد: تاکنون بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ تن از این سهمیه باقی مانده است که تا چند روز آینده جذب می‌شود.

وی با بیان این مطلب که سهمیه جدید هنوز اعلام نشده است اما سه هزار و ۵۰۰ تن شکر در انبارهای استراتژیک استان کرمان موجود است، اظهار داشت: به اندازه کافی شکر در استان موجود است و چنانچه در ستاد تنظیم بازار استان به تصویب برسد شکر به اندازه نیاز در استان توزیع می‌شود.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان هم در این جلسه با اشاره به اینکه قیمت گذاری ها باید در ستاد تنظیم بازار تصویب شود، اظهار داشت: میزان شکر موجود در استان مشخص است.

محمدرضا خواجویی با اشاره به اینکه شکر در استان کرمان توزیع می‌شود اما چون مکان در استان ثابت نیست یکسری مشکلات به وجود آمده است، تصریح کرد: ۱۵۰ تن شکر در ۱۰ روز گذشته در شهر کرمان توزیع شده و مستندات آن نیز موجود است.وی افزود: ۲۰ تن شکر در بخش‌های شهر کرمان توزیع شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: