به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ عرفان امیرخسروی در این خصوص اظهار داشت: شهرستان بافت در طول یکسال گذشته با توجه به سیاست آقای دکتر قرایی، ریاست محترم هیئت فوتبال استان مبنی بر درگیر کردن شهرستان‌های استان در میزبانی مسابقات استانی و کشوری تا کنون سه بار میزبان شده است.

وی افزود: این شهرستان به دلیل اقلیم مناسبی که دارد در طول فصل گرما، آب و هوای بسیار خنکی دارد و می‌تواند جای مناسبی برای برگزاری اردوهای تیم‌های فوتبال یا میزبانی مسابقات استانی و کشوری باشد.

امیرخسروی با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ دسته سه فوتسال بانوان کشور در شهرستان بافت بیان کرد: با پیگیری دکتر قرایی این مسابقات در شهرستان بافت برگزار می‌شود که این میزبانی می‌تواند آغازی بر تجهیز یک کمپ مناسب در این شهرستان باشد.

وی ادامه داد: معین اقتصادی شهرستان بافت که بانک گردشگری می‌باشد، کارخانه فولاد بافت یا مجموعه‌های اقتصادی دیگری که در این شهر در حال فعالیت می‌باشند می‌توانند به سرمایه‌گذاری در این حوزه ورود کنند.

امیرخسروی با بیان این که آقای تاج ریاست محترم فدراسیون فوتبال برگزاری اردوهای برون مرزی برای تیم‌های فوتبال را ممنوع کرده‌اند، عنوان کرد: این ممنوعیت می تواند تبدیل به یک فرصت خوب برای منطقه‌ای مانند بافت شود که آب‌وهوای دلپذیری دارد و می‌تواند میزبانی مناسب برای تیم‌های فوتبال باشد. همچنین وجود چند سدِ پرآب در آن منطقه باعث می‌شود در بحث آبیاری چمن هم مشکلی نداشته باشد.

وی در پایان گفت: امیدواریم مسئولین این شهرستان، این پیشنهاد را جدی بگیرند و به این مسئله به طوری جدی‌تری ورود کنند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: