به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر علی قرایی در جلسه شورای تأمین در شهرستان سیرجان برای تأیید ورزشگاه امام علی(ع) که با حضور عوامل امنیتی، انتظامی، ایمنی و اجرایی برگزاری لیگ برتر در فرمانداری سیرجان برگزار می‌شد، اظهار داشت: باید پایگاه‌های استعدادیابی گل‌گهر در مناطق محروم راه‌اندازی شود تا هم در برنامه‌ریزی چند ساله استعدادیابی شود و باشگاه گل گهر از استعدادهای ناب مناطق محروم استفاده کند و هم باشگاه گل گهر در راستای توسعه فوتبال کمک حال ما باشد.

وی افزود: امروز حضور گل گهر در لیگ برتر یک ظرفیت و فرصتی است که باید برکات آن به کل استان خصوصا مناطق محروم تعلق بگیرد، پس نگاه ما به گل گهر، یک نگاه فرا منطقه‎‌ای است و آن بچه‌ای که در رودبار با پای برهنه بازی می‌کند، باید از این حضور در لیگ برتر منتفع گردد.

دکتر قرایی با بیان این که کار اجرایی و برگزاری مسابقات را به آقای دکتر حدیدی و مجموعه هیئت شهرستان سیرجان تفویض کرده‌ایم، تصریح کرد: حضور گل گهر در لیگ برتر فوتبال کشور به عنوان نماینده استان کرمان، استانی که پس از چندین سال مجددا در لیگ برتر حضور یافته، عزت را به استان کرمان هدیه داده است و این مهم را به فال نیک گرفته‌ایم و مطمئنا بر حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و... تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

وی در پایان گفت: جا دارد از اقدامات انجام شده توسط شرکت گل گهر، تشکر کنم و کارهای صورت گرفته در این بازه زمانی را یک حرکت جهادی و غیرقابل باور می‌دانم و باید از این عملیات جهادی که در کشور بی نظیر بوده، تقدیر کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: