به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمد باقر اسلامی، در این خصوص اظهار داشت:جناب آقای  آزاد ابراهیم زادگان،رئیس مرکز رسانه قوه قضائیه به همراه آقای مهدی کشتدار،مدیرعامل خبرگزاری میزان میهمان و سخنران ویژه مراسم اختتامیه جشنواره خواهد بود.

این مقام قضائی اعلام کرد:در این مراسم اعضا شورای قضائی استان،مسئولین ومدیران استان نیز حضور خواهند داشت و امام جمعه ، استاندار کرمان و رئیس کل دادگستری استان، نیز سخنرانی می نمایند.

وی  هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد یک رقابت سالم و اصولی در بین اصحاب مطبوعات و توسعه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از رویدادهای حوزه قضایی دانست وافزود: ایجاد زمینه آموزش و بالا بردن آگاهی های حقوقی و قضائی  مردم از طریق رسانه ها  ضرورت دارد.

اسلامی  برگزاری این جشنواره را در راستای قدر دانی و ارج نهادن به تلاش ها و خدمات صاحبان رسانه دراستان دانست و اظهار کرد: برای ارتقاء سطح علمی  و حرفه ای خصوصا دانش حقوقی اصحاب رسانه تلاش می کنیم.

رییس ستاد برگزاری جشنواره "قلم وعدالت" عنوان کرد:اصحاب رسانه در استان کرمان به عنوان یکی ار ارکان مهم جامعه، طی چند سال گذشته همواره همگام و همراه با برنامه های دستگاه قضائی بوده اند .

اسلامی گفت: مراسم اختتامیه دومین  جشنواره با حضور رسانه ها و خبرنگاران برتر در روز26مرداد ماه  برابر با ولادت حضرت امام علی النقی الهادی(ع)و بازگشت آزادگان سرافراز  به میهن اسلامی ،برگزارمی شود،

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: