مرضیه مومنی‌مقدم در گفت‌وگو با برنا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: طبق مراسم قرعه کشی که بیستم مرداد در محل هیئت فوتبال استان با حضور بنده و سرپرستان تیم‌های حاضر در رقابت‌ها برگزار شد، برنامه مسابقات فوتسال بانوان استان در رده سنی امید تدوین شد و قرار شد تیم‌ها به صورت مجتمع به رقابت با هم بپردازند.

وی افزود: تیم‌های شقایق شهربابک، آراد بافت، جهان اسپرت کوهبنان، کمیل کرمان، مس رفسنجان و فاطمیه چترود از بیست‌وسوم تا بیست‌وپنجم مردادماه با هم به رقابت بپردازند که رقابت‌های روز اول این مسابقات پایان یافته است.

مومنی‌مقدم با بیان این که مسابقات فوتسال بانوان را مانند سال گذشته در تمامی رده‌های سنی برگزار خواهیم کرد، گفت: هفته گذشته مسابقات فوتسال بانوان استان را در رده سنی نوجوانان برگزار کردیم که تیم فوتسال شهرداری سیرجان قهرمان آن رقابت‌ها شد.

وی در پایان اضافه کرد: باید از هیئت فوتبال کوهبنان به دلیل این که میزبانی این مسابقات را پذیرفتند، تشکر کنم و همچنین جا دارد از حمایت‌های بی‌دریغ جناب آقای دکتر قرایی ریاست محترم هیئت فوتبال استان و نگاه ویژه‌شان به حوزه بانوان برای چندمین بار قدردانی کنم. 

مسابقات بانوان امید

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: