مرضیه مومنی‌مقدم در گفت‌وگو با برنا در این خصوص اظهار داشت: این مسابقات با شرکت هشت تیم در قالب دو گروه در شهرستان بردسیر در حال برگزاری است.

وی افزود: تیم‌های فرداد جیرفت، شهرداری بم، کمیل کرمان و آرزم رفسنجان در گروه الف این مسابقات قرار دارند و در گروه "ب" هم تیم‌های شهرداری سیرجان، شهید صادقی زرند، مس خاتون‌آباد شهربابک و شهرداری بردسیر حاضر هستند.

مومنی‌مقدم ادامه داد: این مسابقات به مدت سه روز از صبح امروز تا روز شانزدهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت و روز شانزدهم هم بازی فینال برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: مسابقات فوتسال بانوان استان کرمان در رده سنی نونهالان همین چند روز پیش با قهرمانی تیم شهید صادقی زرند خاتمه یافت و مسابقات فوتسال در رده سنی امید و نوجوانان هم طی چند ماه گذشته برگزار شده است.

مومنی‌مقدم تصریح کرد: همان طور که وعده داده بودیم، مسابقات فوتسال در تمامی رده‌های سنی برگزار شده و هم اکنون هم مسابقات جوانان را آغاز کرده‌ایم.

وی در پایان گفت: برگزاری منظم مسابقات فوتسال بانوان استان در تمامی رده‌های سنی دز سال گذشته و امسال مدیون حمایت و توجه جناب آقای دکتر قرایی ریاست محترم هیئت استان به بخش بانوان است که بر خود لازم می‌دانم از ایشان تشکر کنم.

1112

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: