غلامحسین زمان‌آبادی در گفت‌وگو با برنا در این خصوص اظهار داشت: مطلع شدم که لیگ برتر فوتبال و فوتسال استان کرمان با نام شهدای عرصه نظم و امنیت و شهدای مدافع حرم نامگذاری شده که باید گفت اقدامی بسیار ارزشمند است.

وی افزود: دکتر قرایی رئیس هیئت فوتبال استان کرمان فرهیختگی و درک بالایی دارند که لیگ برتر فوتبال و فوتسال استان کرمان را به نام شهدا نامگذاری کردند.

زمان‌آبادی با تقدیر از این حرکت شایسته فرهنگی بیان کرد: ایشان به جای آنکه این لیگ‌ها را با عناوین دیگر نام گذاری کنند، یک ارزش گذاری خدایی و اعتقادی نموده‌اند.

وی ادامه داد: ایشان یک سرمایه گذاری و ارزش گذاری بسیار بالا انجام دادند که تا بشر باقی است این ارزش گذاری پایدار است.

زمان‌آبادی با بیان این که ارزش‌هایی فراتر از جان انسان در بحث شهادت مطرح است، تصریح کرد: آقای دکتر قرایی ارزش هایی را پاس می‌دارد که ائمه معصوم ما برای این ارزش ها احترام ویژه‌ای قائل هستند، بنده به عنوان یک مسئول فرهنگی در فدراسیون فوتبال به فوتبال استان کرمان به دلیل انجام این حرکت شایسته تبریک می گویم و از ریاست آن تشکر ویژه می‌کنم.

وی در پایان گفت: ما در فدراسیون فوتبال از این ایده هیئت فوتبال استان کرمان الگو می‌گیریم تا هر لحظه و هر هفته از مسابقات فوتبال را با نام شهید گرامی بداریم.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: