به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمدجواد فدائی در دیدار معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان افزود: با استفاده از ظرفیت های موجود در وزارت ورزش و جوانان و استان کرمان، می توان مشکلات موجود را برطرف کرده و به اهداف پیش بینی شده دست یافت.

وی با تاکید بر این مطلب که استان کرمان در حوزه سمن های جوانان وضعیت مناسبی دارد، گفت: این استان به عنوان گسترده ترین استان کشور از یک سو با امکانات و از سوی دیگر با مشکلات زیادی روبرو است که رفع این مشکلات نیاز دارد که از امکانات موجود استفاده کرده و برای حل مشکلات اقدام کنیم.

استاندار کرمان با اشاره به طولانی شدن روند انتخاب مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، افزود: یکی از دلایل آن این بود که گزینه های خوب زیادی در استان وجود داشته و این امر انتخاب را دشوار کرده است.

فدائی با تاکید بر این مطلب که  و وجود نیروهای توانمند یک ظرفیت برای این استان به شمار می رود، اظهارداشت: با وجود تلاش تمامی دست اندرکاران حوزه ورزش در استان کرمان، شبکه نسبتا قابل قبولی در ورزش این استان ایجاد شده است.

وی ضمن تقدیر از تمامی کسانی که در زمینه ورزش استان زحمت کشیده اند، تاکید کرد: حوزه ورزش در استان کرمان ظرفیت های خوبی دارد و در مسابقات ورزشی تیمی و گروهی، انفرادی و ورزش همگانی برنامه های خوبی در این استان تدوین شده و دنبال می شود و امیدواریم با هماهنگی و تعامل در بدنه ورزش و جوانان و همکاری این اداره کل با سایر دستگاه های اجرایی شاهد پیشرفت های روز افزون در این حوزه باشیم.