به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ میثم پاریزی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان افزود: نهایت تلاش خود را برای پیشبرد اهداف ورزشی استاندار و وزارت ورزش و جوانان به کار خواهیم بست که بتوانیم با تلاش مضاعف ورزش استان را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

وی اظهار داشت: هیات ها و ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها با نهایت دقت و پیگیری، شجاعانه و خطرپذیر باید در راستای رشد و ارتقای ورزش استان، تلاش و فعالیت کنند که این امر اولویت ما است.

مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمان گفت: توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان کرمان را به‌صورت جدی پیگیری خواهیم کرد و پروژه‌های عمرانی استان را به دقت رصد و به بهره‌برداری خواهیم رساند و از ظرفیت بنگاه‌های اقتصادی در این حوزه بهره خواهیم گرفت.

پاریزی ادامه داد: برنامه‌ریزی این اداره‌کل باید به نحوی باشد که مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی را به سمت عدالت اجتماعی سوق دهیم زیرا رشد و شکوفایی استعدادهای ورزشی نیاز به بستر و زیرساخت‌های ورزشی دارد.

وی گفت: توسعه متوازن در حوزه ورزش قهرمانی دنبال می شود، حضور ورزشکاران در المپیک و پاراالمپیک نشان دهنده ظرفیت ورزش قهرمانی استان است.

وی با تاکید بر اینکه اعتقاد ویژه به حوزه بانوان داریم زیرا بانوان کرمانی نشان دادند که ظرفیت کسب سهمیه و سکو را دارند بیان کرد: آسیب‌های اجتماعی باید با حساسیت بالا دنبال و بستر کاهش آسیب ها فراهم شود لذا باید بتوانیم نمود این امر را در جامعه مشاهده کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: