به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر محمدتقی امیری‌خراسانی در مراسم معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمان اظهار کرد: شرمنده ام که نتوانستم در خور شان ورزش و جوانان استان کرمان گامی بردارم اما همه سعی خود را به کار بردم و هر اتفاق مثبتی رخ داد به لطف سمن های جوان و جامعه ورزش استان بود.

وی با بیان اینکه در سال 95 آمار ورزشکاران سازمان یافته استان 65 هزار نفر بود و در پایان سال 97 این تعداد به 110 هزار و 44 نفر رسید، تصریح کرد: در برنامه ششم توسعه شاهد افزایش سرانه فضای ورزشی بودیم و بعد از این فضاهای زیادی در استان افتتاح می شود. گرچه کرمان سهم کمی دارد و وزارتخانه باید به این استان توجه ویژه ای کند.

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه حضور 23 نماینده از استان در مسابقات پارالمپیک اتفاق خوبی بود، بیان کرد: آقای رزم حسینی استاندار سابق در زمان معرفی بنده به عنوان یک جوان حمایت کردند که از ایشان تشکر می کنم و مطمئن هستم اتفاقات بهتری در ورزش استان خواهد افتاد.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان با رتبه دو رقمی در سال های گذشته در سال 97 به رتبه هشتم کشور ارتقاء پیدا کرده است.