به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر علی قرایی در نشست با عزیزآبادی رئیس هیئت فوتبال بم و ترکان رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان اظهار داشت: نگاه ما به بم، فقط معطوف به شهرستان بم تنها نیست بلکه ما بم بزرگ را مدنظر قرار می‌دهیم و انتطار داریم فوتبال شرق استان با محوریت بم توسعه و پیشرفت بیشتری داشته باشد.

وی افزود: ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی در شرق استان وجود دارد که باید با برنامه‌ریزی بهتر با نیروی انسانی قوی‌تری در بم به شکوفایی آن کمک کرد.

دکتر قرایی با اشاره وجود استعدادهای ناب فوتبالی در این منطقه بیان کرد: ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی در شرق استان وجود دارد که باید با برنامه‌ریزی بهتر با نیروی انسانی قوی‌تری در بم به شکوفایی آن کمک کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان جلسه ای که با دعوت هیئت فوتبال استان از عزیزآبادی و ترکان برگزار شد، فرصت‌ها، تهدیدها، ظرفیت‌ها، نواقص و نقاط ضعف و قوت هیئت فوتبال بم مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه تمامی کمیته‌های هیئت فوتبال عملکرد یکسال اخیر هیئت فوتبال بم را بررسی کردند و به جهت پیشرفت بیشتر فوتبال بم راهکارهایی ارائه و مصوباتی در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است یکی از اواولویت‌های اولیه و مهم هیئت استان، نگاه به شهرستان‌هاست و عملکرد هیئت‌های شهرستان‌ها توسط هیئت فوتبال استان به طور دقیق رصد می‌شود و از تمام ظرفیت‌های خود برای بهبود عملکرد هیئت‌های شهرستان‌ها  بهره خواهد برد.

IMG-20191008-WA0017

IMG-20191008-WA0021

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: