میثم پاریزی، در گفت‌وگو با برنا با اشاره به سفر وزیر ورزش و جوانان به اتفاق هیئت دولت به این استان به بیان برنامه های این سفر پرداخت و گفت: مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح 14 طرح با اعتبار ۱۱میلیارد و۱۰۰میلیون تومان و متراژ کل ۳۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع با استقبال مسئولان وارد فرودگاه کرمان می شود.

وی حضور در زنگی آباد برای ادای احترام به مقام شهید حاج یونس زنگی آبادی را از دیگر این برنامه ها عنوان کرد و افزود: سپس وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح سالن ورزشی فرح آباد از توابع شهرستان کرمان وارد این روستا می شود.

پاریزی افتتاح 13 پروژه ورزشی از جمله زمین چمن مصنوعی، سالن ورزشی، بازگشایی مجموعه ورزشی بشری و ... در سراسر استان را از دیگر طرح های قابل افتتاح در این سفر دانست و تصریح کرد: این 13 پروژه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شوند.

او با اشاره به اینکه با افتتاح این پروژه ها، سرانه فضای ورزشی استان 12 هزارم متر مربع افزایش می یابد، بیان داشت: بر این اساس، سرانه فضای ورزشی استان کرمان از 45 صدم مترمربع به 462 هزارم متر مربع می رسد و بدین ترتیب 2.5 درصد رشد پیدا می کند.

پاریزی دیدار با کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان و بازدید از مجموعه های ورزشی را از دیگر برنامه های سفر وزیر ورزش و جوانان به استان کرمان برشمرد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: