به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ جمشید تقی زاده معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان به اتفاق ایرج رحمانی، مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، امروز شنبه 9 آذر جاری به منظور افتتاح هشت باب زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای اسلام آباد، همت آباد، سعادت آباد، مهدی آباد، شمس آباد، معین آباد، شاهم آباد، لطف آباد شهرستان های انار و رفسنجان به مساحت کل ۱۴هزار و ۴۰۰ مترمربع و اعتبار ۲۴میلیارد ریال، با مشارکت دهیاری ها و شرکت ملی صنایع مس ایران پس از ورود به فرودگاه سفر یک روزه خود به استان کرمان را آغاز کرد.

تقی زاده در بدو ورود به فرودگاه کرمان، مورد استقبال دهقان، معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری، پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و هیئت همراه قرار گرفت.

او بلافاصله به منظور افتتاح پروژه های ورزشی رفسنجان به سمت این شهرستان حرکت کرد.

افتتاح زمین های چمن مصنوعی اسلام‌آباد، همت آباد و سعادت آباد در ساعت ۱۰ صبح و زمین های چمن مصنوعی مهدی آباد، شمس آباد و معین‌آباد نوق در ساعت ۱۱ صبح از جمله ی برنامه های سفر تقی زاده به شهرستان رفسنجان است.

معاون وزیر ورزش و جوانان ساعت ۱۳ و ۳۰ زمین های چمن شاهم آباد و لطف آباد شهرستان انار را افتتاح می کند.

حضور در شورای عالی ورزش شهرستان انار طی ساعات 14:30 تا 16 و حضور در شورای عالی ورزش شهرستان رفسنجان در ساعت 17 تا 18:30 از برنامه های پایانی معاون وزیر ورزش در سفر به استان کرمان است.

ساعت 18:30 دقیقه معاون وزیر به منظور بازگشت به تهران به سمت فرودگاه کرمان حرکت می کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: