به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر محمدجواد فدائی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان، پیگیری جدی از سوی مسئولان در خصوص اجرای پروژه‌ها را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: اجرای مصوبات جلسات نیازمند اقدام موثر و جدی است. وی بیان داشت: تاکید ما بر این است که اقدامات پروژه‌های سرمایه‌گذاری را آماده کنیم تا زمینه حضور سرمایه‌گذار فراهم باشد.

فدائی، مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان را متولی دریافت مجوزها، استعلام و اطلاع‌رسانی پروژه‌های دارای قابلیت سرمایه‌گذاری اعلام کرد و افزود: مرکز لیست پروژه‌های سرمایه‌گذاری را آماده و اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

استاندار کرمان گفت: تعدادی از پروژه‌ها که وضعیت تامین مالی آنها روشن نیست و نیاز به منابع مالی بانکی یا دولتی دارند، از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی پیگیری می‌شود تا جلسه‌ای با حضور وزیر نیرو به عنوان پشتیبان ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان با دست‌اندرکاران پروژه‌ها جهت تعیین تکلیف برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت سرمایه‌گذاری و سهامداری، پالایشگاه پلاسمای خون کرمان نیز تا پایان آذر ماه از سوی اتاق بازرگانی باید مشخص شود.

فدائی ادامه داد: درخصوص ساختمان جدید بیمارستان شفا نیز پیگیری می‌شود که برای اجرا از طریق تبدیل به احسن اموال دانشگاه علوم پزشکی دنبال شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: