به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمدجواد فدایی در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمان هم‌زمان با آغاز ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: «طبق قانون از امروز ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس آغاز شده و تا ۱۶ آذرماه ادامه دارد».

وی افزود: «در همه‌ی فرمانداری‌های سطح استان کرمان امکانات لازم برای ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد».

فدایی در ادامه بیان کرد: «مجلس جایگاه بسیار مهمی دارد و همه‌ی مردم به اهمیت آن واقف هستند زیرا هر کاری در کشور برای توسعه و حل مشکلات مردم بخواهد انجام بشود مبتنی بر قانون است و مجلس قوانین کارا، مترقی و خوب تنظیم می‌کند و قوانین مشکلات مردم را حل می‌کند.».

وی گفت: «از کسانی که در خود این توانایی را می‌بینند که قوانین خوب تنظیم کنند، دعوت می‌کنیم برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی داوطلب شوند و دست مردم نیز باز است که از بین افراد بیشتری انتخاب کنند».

استاندار کرمان افزود: «امیدواریم انتخاباتی قانونی، سالم و پرشور داشته باشیم و مردم با رضایتمندی در انتخابات شرکت کنند».

وی اظهار کرد: «ثبت‌نام از نامزدهای یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه‌ی اصلی در استان کرمان و وزارت کشور انجام می‌شود».

علی بابایی فرماندار کرمان نیز در این بازدید گفت: «با دستور وزیر کشور فرآیند ثبت‌نام در کرمان هم‌زمان با کشور آغاز شده و همکاران ما با هماهنگی آمادگی کامل انجام کار را دارند و امیدواریم مشارکت فعال و خوبی در ثبت‌نام نامزدها و رای‌گیری داشته باشیم».

وی افزود: «اولین مرحله بعد از نام‌نویسی، تشکیل هیات‌های اجرایی انتخابات است که طی پنج روز آینده باید تشکیل شود و بعد از آن براساس دستورالعمل‌ها جلسات ادامه می‌یابد و همه‌ی فرآیندها را در موعد قانونی انجام خواهیم داد».

رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرمان بیان کرد: «از امروز تا ۱۶ آذرماه از ساعت ۸ تا ۱۸ ثبت‌نام کاندیداهای نمایندگی مجلس در فرمانداری کرمان انجام می‌شود».

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: