به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر محمدعلی دهقان ظهر در جلسه کارگروه هفته پژوهش و فناوری استان کرمان با اشاره به انتخاب فناور برتر استان کرمان، گفت: باید فرآیند انتخاب فناوران برتر استان به صورت کامل مشخص و شفاف بیان شود زیرا این مهم باعث رقابت و ایجاد انگیزه در بین فناوران خواهد شد. وی در خصوص نحوه انتخاب پژوهشگر برتر استان کرمان اظهار کرد: برای انتخاب فناوران برتر استان در سال جاری، چند گروه آموزشی تعیین شده است که در هر گروه آموزشی دو نفر به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، هر ساله در هفته پژوهش، پژوهشگران برتر استان انتخاب و معرفی می‌شوند که برای سال جاری پژوهشگران برتر استان در گروه های پژوهشگر برتر با رویکرد مهارتی، پژوهشگر برتر در مقطع دکترا، پژوهشگر برتر از بین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، پژوهشگر برتر دستگاه‌های اجرایی، معلمین پژوهشگر برتر، دانش آموزان پژوهشگر برتر، شرکت‌های فناور برتر، فناوران برتر و پژوهشگر برتر اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها انتخاب و در روز پژوهش از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.

برپایه این گزارش در این جلسه مقرر شد که مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر استان روز دوشنبه هفته آینده (18 آذرماه) ساعت 9 صبح در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: