به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دادخدا سالاری با اشاره ناآرامی‌های اخیر، اظهار کرد: حضور همراه با بصیرت مردم در صحنه و موضع گیری شایسته و به جای مقام عظمای ولایت باعث ختم این قائله شد و نقشه‌های دشمنان ابتر ماند.

وی با اشاره به اینکه کرمان که یک استان ولایتمدار است، همواره در تمامی صحنه‌ها خوش درخشیده و جزو استان‌هایی بود که در همان اوایل قضیه جمع شد، اظهار داشت: در ناآرامی‌های اخیر کمترین میزان تخریب اموال در کشور مربوط به استان کرمان است.

سالاری با بیان این مطلب که هدف اصلی اغتشاش گران کلیت نظام بود، تصریح کرد: تحرکات این افراد از قبل برنامه ریزی شده بود کما اینکه از کد‌های زیادی که ما به دست آوردیم بیانگر این بوده است که برخی از این‌ها از قبل آموزش دیده بودند و محله‌های هدفمندی را شناسایی کرده بودند لذا در این محله‌ها به دنبال بیشترین تخریب اموال و زیرساخت‌ها بودند در نتیجه صرف بحث بنزین نبوده است، اما موضوع بنزین یک زمینه‌ای را برای مسائل اخیر رقم زد.

وی با اشاره به اینکه قبل از تصمیم باید تدبیری وجود داشته باشد و اینکه در زمینه بنزین چه مقدار تدبیر شده است باید دیگران اظهار نظر کنند، اظهار کرد: در مجموع می‌توانستیم تمهیدات بهتری داشته باشیم یا اینکه بسترسازی برای اقناع عمومی فراهم می‌شد و مردم ما هم باید در جریان مسائل اصلی قرار بگیرند چرا که مردم محرم هستند کما اینکه در جمع شدن این قائله مردم نقش مهم و پررنگی داشتند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان اضافه کرد: مسئولان، تصمیم گیران و تصمیم سازان به سمت و سویی باید حرکت کنند که آینده نگری داشته باشند، واقعیت زندگی مردم را در نظر بگیرند و بر این اساس تصمیم بگیرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: