به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سرهنگ حسین یوسف‌آبادی ضمن اعلام این خبر گفت: «در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر این‌که یک زوج جوان با جلب اعتماد و با ترفند فروش، ۲۵ سکه‌ی طلا تقلبی در قالب عتیقه به مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری کرده و متواری شده‌اند، موضوع به‌طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت».

وی افزود: «در این رابطه طی تحقیقات پلیس امنیت، هویت متهمان شناسایی و در ادامه مشخص شد متهمان منزل خود را در شهرستان بم فروخته و به مکانی دیگر نقل مکان کرده‌اند که در این راستا ماموران با گسترش چتر اطلاعاتی باند سه نفره‌ی سارقان را در استان کرمان شناسایی کردند».

یوسف‌آبادی بیان کرد: «ماموران پلیس امنیت در یک عملیات ضربتی این باند کلاهبردار را در شهر کرمان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها یک کیلو و ۱۰۰ گرم طلای تقلبی از نوع النگو، سکه، دستبند، سینه‌ریز و انگشتر به همراه تعدادی وسایل مربوط به جعل طلا و سکه‌های تقلبی کشف کردند».

وی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی ایکس ۳۳ متعلق به این باند ادامه داد: «متهمین به همراه اقلام مکشوفه به شهرستان نرماشیر منتقل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند».

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر افزود: «افرادی که به این شیوه از آن‌ها کلاهبرداری شده به پلیس امنیت عمومی شهرستان نرماشیر مراجعه کنند تا شکایت آن‌ها مورد رسیدگی قرار گیرد».

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: